Bilety na I rundę PLAY-OFF

 
2016-02-11

Od poniedziałku 15 lutego rusza przedsprzedaż biletów na mecze pierwszej rundy PLAY-OFF, w której rywalem JKH GKS Jastrzębie będzie zespół STS-u Sanok. Podobnie, jak w latach ubiegłych na tym etapie rozgrywek ceny wejściówek pozostają takie same, jak w sezonie zasadniczym.

Dwa pierwsze mecze rundy PLAY-OFF zostaną rozegrane na Jastorze już 19 i 20 lutego (początek obydwu spotkań zaplanowano na godzinę 18:00). Ćwierćfinałowym rywalem hokeistów Roberta Kalábera jest Ciarko PBS Bank STS Sanok. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów. Od poniedziałku 15 lutego ruszy przedsprzedaż biletów na mecze rozgrywane na lodowisku Jastor. Wejściówki w cenie 15 złotych za bilet normalny oraz 10 złotych za ulgowy będzie można kupić w sekretariacie klubu w godzinach od 9:00 do 13:00.

Wzorem poprzednich sezonów posiadacze karnetów na część zasadniczą rozgrywek będą mogli zachować swoje miejsce na trybunie. Warunkiem jest zgłoszenie chęci rezerwacji miejscówki podczas zakupu wejściówek w przedsprzedaży.

UWAGA. Wszystkie osoby posiadające legitymacje, bilety bezpłatne, karnety VIP będą wpuszczane wejściem VIP, a osoby kupujące lub posiadające z przedsprzedaży bilet normalny/ulgowy wpuszczane będą wejściem głównym.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ