Ćwierćfinał w systemie PPV

 
2016-02-17

Informujemy, że transmisje z meczów I Rundy PLAY-OFF rozgrywanych na lodowisku Jastor zostaną przeprowadzone w systemie Pay-Per-View na stronie transmisja.jkh.pl (KOSZT - 12 złotych). Za realizacje w dalszym ciągu będzie odpowiadać portal jastrzębieonline.pl, natomiast wszelkie wpływy z transmisji trafią na konto klubu JKH GKS Jastrzębie.

Powyższe zmiany podyktowane są nie tylko względami ekonomicznymi. W ostatnich miesiącach frekwencja na lodowisku Jastor znacznie zmalała, natomiast wzrosła oglądalność transmisji internetowych, z których korzystali nie tylko kibice drużyn przyjezdnych. Duży udział wśród użytkowników korzystających z relacji online mieli mieszkańcy Jastrzębia i okolic, których serdecznie zapraszamy na lodowisko Jastor, by na własne oczy doświadczyć emocji, jakie towarzyszą hokeistom w czasie decydującej fazy sezonu.

Podstawowe informacje dotyczące transmisji w systemie Pay-per-view na stronie http://transmisja.jkh.pl:
• Cena kodu 12 zł
• Kod upoważnia do oglądania jednej aktywnej sesji w tym samym czasie. (czyli użytkownik ogląda jedną transmisję meczu na jednym urządzeniu. W przypadku gdy będzie chciał zmienić urządzenie na drugie, to na pierwszym transmisja przestanie działać).
Kod ważny jest przez 24 godziny od momentu zakupu, natomiast pokój transmisji będzie otwarty godzinę przed rozpoczęciem spotkania.
• Aby obejrzeć mecz należy wpisać zakupiony wcześniej kod na stronie www.transmisja.jkh.pl i wejść do pokoju transmisji.
• Kody zakupione przed pierwszym meczem stracą ważność po zakończeniu transmisji, więc aby obejrzeć sobotni mecz, trzeba będzie wykupić kolejny kod.
• Płatności dokonywane są za pośrednictwem serwisu payu.pl a kod zostanie przesyłany na adres e-mail podany podczas dokonywania płatności.
• Do zakupienia kodu nie jest wymagane zakładanie konta.
• Transmisja jest obsługiwana przez portal jastrzebieonline.pl, natomiast płatności dokonywane są na rzecz klubu JKH GKS Jastrzębie.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ