Trenujemy!

 
2016-05-23

Rozpoczęły się przygotowania do sezonu 2016/2017. Trenerzy JKH GKS Jastrzębie, Robert Kalbáber i Rafał Bernacki mają do dyspozycji siedemnastu zawodników. Większość z nich to młodzi wychowankowie klubu.

Na poniedziałkowym treningu stawiło się piętnastu z nich. David Zabolotny pozostał na siłowni, natomiast pozostała czternastka udała się na boisko przy ulicy Kościelnej, gdzie jastrzębianie skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz grze w piłkę nożną. Obowiązki szkolne wykluczyły z porannych zajęć Patryka Matusika oraz Krzysztofa Dudkiewicza. Obaj będą obecni na popołudniowym treningu.

Indywidualnie do sezonu przygotowuje się natomiast Tomasz Kulas, który przedłużył kontrakt z zespołem. Ze względu na mocno ograniczony budżet nie udało się natomiast zatrzymać trzech innych wychowanków. Kamil Górny zagra w GKS Tychy, a do Polonii Bytom dołączyli z kolei Mateusz Danieluk i Tomasz Pastryk. O ile klub z Tychów uregulował należność z tytułu pierwszego transferu zawodnika (na podstawie obowiązujących regulaminów PZHL), o tyle Polonia nie zgłosiła się jeszcze do JKH, by sfinalizować formalności.

Obecni na poniedziałkowym treningu: Kamil Berggruen, Tobiasz Bigos, Jakub Gimiński, Leszek Laszkiewicz, Radosław Nalewajka, Łukasz Nalewajka, Kamil Świerski, Krzysztof Bryk, Kordian Chorążyczewski, Maciej Balcerek, Mateusz Nowak, Przemysław Ludwiczak, Oskar Rzekanowski, Bartosz Bichta.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ