Ostatnia prosta

 
2016-08-31

We wtorkowym meczu kontrolnym hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na własnym lodowisku z KH GKS Katowice 1:2. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył testowany obrońca, Jan Fiszera. Kolejny sparing jastrzębianie rozegrają w czwartek o godzinie 11:30, kiedy zmierzą się na Jastorze z wicemistrzem Polski, GKS-em Tychy. Dzień później, bo w piątek odbędzie się natomiast oficjalna prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie.

Po trafieniu dla gości autorstwa Wadima Malinowskiego, podopieczni Roberta Kalabera musieli odrabiać straty. Udało się dopiero w drugiej tercji, gdy podczas gry w podwójnej przewadze krążek w katowickiej bramce zdołał umieścić Jan Fiszera. To rosły obrońca z Czech, który podobnie jak jego rodacy: Marek Charvat, Jakub Kubesz oraz Vaclav Kolarzik przebywa w Jastrzębiu na testach.

Jeszcze trzy sekundy przed końcem drugiej odsłony katowiczanie zdołali odzyskać prowadzenie, którego nie wypuścili już z rąk. Budowana na sanockiej podstawie drużyna KH GKS Katowice wygrała 2:1. Dokładnie za tydzień zawodnicy JKH będą mieli okazję rewanżu. 6 września obydwie drużyny zagrają bowiem w Katowicach. Już w czwartek jastrzębianie rozegrają kolejny, przedostatni mecz kontrolny. Rywalem piątej ekipy z ubiegłego sezonu będzie wicemistrz Polski, GKS Tychy.

Równie pracowity dla jastrzębian będzie piątek 2 września, kiedy to odbędzie się oficjalna prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie. Organizowana w Galerii Zdrój impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Klub przygotował szereg atrakcji na to wydarzenie. Przed drużyną seniorów zaprezentują się również młodsi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie oraz sponsorzy, którzy wspierają Jastrzębski Klub Hokejowy.

To jednak nie wszystko, co czeka sympatyków JKH GKS Jastrzębie. Między innymi będzie można sprawdzić swoje umiejętności podczas gry w unihokeja (z zawodnikami pierwszego zespołu), czy zrobić sobie zdjęcie z zawodnikiem w fotobudce Fanshot. Odbędą się również liczne konkursy z nagrodami, a na scenie zaprezentują się nasze wspaniałe Cheerleaderki JKH z Eksplozji Tańca. Przygotowaliśmy dla Was dodatkowe atrakcje: prezentacja nowych strojów, prezentacja nowej maskotki sezonu, występ niesamowitego Iluzjonisty Tomasza Kabis. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków w piątek 2 września do Galerii Zdrój na Oficjalną Prezentację Drużyny. Początek imprezy o godzinie 15:00.


Mecz Sparingowy - 30/08/2016 (wtorek) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 18:00
JKH GKS JASTRZĘBIE - KH GKS KATOWICE 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)


0:1 - 04:45 - Wadim Malinowski -Jarosław Lorek
1:1 - 31:05 - Jan Fišera - Jakub Michałowski, Dominik Paś (5/3)
1:2 - 39:57 - Daniel Bogdziul - Jakub Jaworski, Bogusław Rąpała.


JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Nowak) - Michałowski, Fišera, Ł. Nalewajka, Paś, Laszkiewicz - Charvát, Látal, Kominek, Jarosz, Wróbel - Kolařík, Kubeš, Świerski, Kącki, Pelaczyk oraz Balcerek, Bryk, Bichta, Matusik.

KH GKS Katowice: Kostur (Berggruen) - Rąpała, Porejs, Strzyżowski, Bogdziul, Jaworski - Jakovlevs, Krawczyk, Biały, Majoch, Sliwinski - Barlock, Olearczyk, Lorek, Nahunko, Malinowski - Bednarz, Korzestański, Musioł, Sikora, Bielec.


Kary: 10 min - 12 min / Strzały: 21:25.
Sędziowali: Paweł Breske (główny) oraz Jarosław Syrek, Mateusz Krzywda (liniowi).

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ