Skrzydlate derby

 
2016-10-08

Już jutro w ramach 10. kolejki PHL hokeiści spod znaku jastrzębia podejmą na swoim terytorium hokeistów, którym patronuje orzeł. Który z tych drapieżnych ptaków okaże się królem polowania? Czy dojdzie do podziału zdobyczy?

Faworytem spotkania niewątpliwie są gracze z Opola, którzy w ostatniej kolejce pokonali na własnym lodzie posiadające ambicje medalowe Szarotki z Nowego Targu. Opolanie dobrymi wynikami również potwierdzają swoje aspiracje do zajęcia miejsca na podium mistrzostw Polski w hokeju na lodzie.

Kolonia zawodników z USA i Kanady w Opolu ma się dobrze. Młoda jastrzębska defensywa będzie musiała sobie poradzić z najlepiej punktującymi zawodnikami ligi jak Cichy, Szczechura, Brown, Booras, którzy łącznie zdobyli 26 z 38 bramek. Przed napastnikami z kolei trudne zadanie pokonania "Jaśka Murarza". W opolskiej ekipie pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Kacpra Guzika.

Każdy punkt zdobyty z wyżej notowanym rywalem jest bezcenny w walce o czołową "szóstkę" ligi. Czwarta z rzędu dogrywka byłaby niespodzianką i miłym zaskoczeniem dla miejscowych kibiców. Jak zaprezentują się młode jastrzębie na tle bardziej doświadczonego orlika? Przyjdź i zobacz na własne oczy!

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2016/2017


JKH GKS JASTRZĘBIE
  09 października, godz. 18.00
10. KOLEJKA
Sędziuje: Patryk Pyrskała

PGE ORLIK OPOLE

 

BILANS MECZÓW
(Ekstraliga)
 
5
(4-0-1)
ZWYCIĘSTWA
1
(1-0-0)
19 BRAMKI 10

 

BILANS MECZÓW
(Jastrzębie)
 
2
(1-0-1)

ZWYCIĘSTWA 1
(1-0-0)
8 BRAMKI 7

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ