Lukaczik wraca do Jastrzębia

 
2017-05-23

Vladimir Lukaczik po sezonie spędzonym w lidze francuskiej wraca do JKH GKS Jastrzębie. Poza Słowakiem nową umowę z jastrzębskim klubem parafował inny defensor, Jakub Gimiński.

Słowacki obrońca, Vladimir Lukaczik grał w Jastrzębiu w sezonie 2015/2016. Z powodu kontuzji barku rozegrał zaledwie 18 spotkań, w których zdobył pięć bramek i cztery asysty. Po operacji i długiej rekonwalescencji zdecydował się na przenosiny do francuskiej Ligue Magnus, gdzie występował w klubie Pionniers de Chamonix-Morzine. Rozegrał tam 47 spotkań strzelając pięć goli, do których dołożył dziewięć asyst. Nie uchroniło tej jednak jego zespołu przed spadkiem do drugiej ligi francuskiej.

Trzeci sezon w JKH GKS Jastrzębie spędzi Jakub Gimiński. Urodzony w Toruniu zawodnik w poprzednim sezonie rozegrał 45 meczów, w których zdobył dwanaście asyst. Kwestia zatrzymania tego zawodnika w drużynie wymagała pozytywnego zakończenia rozmów z macierzystym klubem defensora, Nestą Toruń.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ