Prezentacja drużyn JKH

 
2018-08-08

Znana jest już dokładna data prezentacji wszystkich drużyn Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Impreza odbędzie się w sobotę 25 sierpnia w Galerii Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju, a początek imprezy zaplanowano na godzinę 14:00.

Na prezentacji oprócz pierwszego zespołu JKH przedstawione zostaną nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe. Podczas spotkania z hokeistami zorganizujemy mnóstwo gier i konkursów z nagrodami. Ponadto będzie można zagrać w unihokeja, czy zrobić sobie wspólne zdjęcia w fotobudce.

To nie wszystkie atrakcje przewidziane na dzień prezentacji hokeistów. Jak co roku obecne będą cheerleaderki JKH GKS Jastrzębie, a po raz pierwszy "pojawią się" Sportowe Karty, oczywiście z autografami zawodników.

Gościem specjalnym na prezentacji będzie jeden z najlepszych polskich hokeistów, były zawodnik najsilniejszej ligi świata (NHL), Mariusz Czerkawski. Tego dnia oficjalnie ruszy sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019 w specjalnej promocyjnej cenie. O szczegółach na temat karnetów poinformujemy wkrótce w osobnym komunikacie.

Już teraz serdecznie zapraszamy na prezentacje drużyn JKH! Przypominamy, że impreza odbędzie się w sobotę 25 sierpnia w Galerii Zdrój. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 19:00. Serdecznie zapraszamy!

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ