Ostatnie wzmocnienie

 
2018-08-14

Rosyjski środkowy, Artiom Dubinin zasilił szeregi JKH GKS Jastrzębie. Rosły napastnik, który w przeszłości grał między innymi w KHL związał się z klubem rocznym kontraktem. Kibice będą mogli zobaczyć zawodnika w akcji już podczas zbliżającego się wielkimi krokami Turnieju o Puchar RT TORAX.

Mierzący 196 centymetrów hokeista, Artiom Dubinin ostatni sezon rozpoczął w HC Nové Zamký (Tipsport Liga - najwyższa klasa rozgrywkowa na Słowacji). W trakcie rozgrywek przeniósł się do Jermaka Angarsk. Z tą drużyną zajął siódme miejsce w Wyższej Hokejowej Lidze (drugi poziom rozgrywkowy w Rosji).

Dubinin rozegrał również 43 spotkania w KHL. Najpierw w barwach drużyny, w której stawiał swoje pierwsze hokejowe kroki (Łada Togliatti), a później grając dla Amura Chabarowsk. Ponadto Rosjanin ma za sobą cztery występy w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju. Podczas turnieju Hlinka Gretzky Cup zagrał u boku takich zawodników jak zmarłego tragicznie Aleksieja Czerepanowa, czy Jewgienija Dadonowa (obecnie Florida Panthers, NHL).

- Szukaliśmy doświadczonego środkowego, który potrafi wygrać bulik i będzie dobrze sobie radził pod obydwoma bramkami. Dubinin to zawodnik o dobrych warunkach fizycznych, więc jak najbardziej te kryteria spełnia - wyjaśnił szczegóły ostatniego transferu Robert Kalaber, szkoleniowiec JKH.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ