Sektor gości

 
2019-02-04

Informujemy, że od pierwszego meczu ćwierćfinałowego z Comarch Cracovią (15 lutego 2019 roku) otwarty zostanie sektor dla kibiców zespołu gości. Warto zapoznać się z kilkoma najważniejszymi informacjami dotyczącymi przyjmowania grup zorganizowanych na lodowisku Jastor.

W fazie Play-Off sezonu 2018/2019 otwarty zostanie sektor dla zorganizowanych grup kibiców drużyny przyjezdnej. Będzie on zlokalizowany za boksem zespołu gości (sektory "G" oraz "H"). Jedna wejściówka dla grup zorganizowanych kosztować będzie 20 złotych (obowiązuje jedna cena bez podziału na bilet normalny, czy ulgowy). Kibice, którzy zakupią wejściówkę w kasie biletowej nie zostaną wpuszczeni do sektora gości!

Bilety dla grup zorganizowanych do nabycia poprzez zamówienie w biurze Klubu.

W osobnym komunikacie poinformujemy o przedsprzedaży biletów na mecze I Rundy Play-Off, w której JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z Comarch Cracovią. Starcie numer jeden zostanie rozegrane na Jastorze już 15 lutego (godz. 18:45).

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ