Graj fair play II

 

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie we współpracy z czeskimi partnerami HC AZ Havířov 2010 i TJ SLAVOJ Český Těšín realizują kolejny projekt transgraniczny "Spróbuj inaczej - rozwijaj swoje umiejętności i graj fair play". Do doświadczonego partnerstwa - JKH GKS Jastrzębie i HC AZ Havířov dołączył czeski klub TJ Slavoj Český Těšín. Celem projektu jest zwiększenie współpracy między społecznościami hokejowymi w przygranicznym regionie poprzez realizację kilku wspólnych działań sportowo-edukacyjnych. W trzecim tygodniu sierpnia gościliśmy czeskich hokeistów na "Jastorze", czwarty tydzień to nasi hokeiści rozwijali swoje umiejętności hokejowe na lodowisku w Havirovie. Zajęcia prowadzone były na lodowisku, sali gimnastycznej i w terenie. Działania obejmowały także elementy współzawodnictwa - gra fair play. Część edukacyjna skupiała się na promowaniu zasad i postaw fair play. Pod koniec grudnia realizowane były ostatnie działania w ramach projektu. Hokeiści trzech klubów znów spotkali się na lodowiskach w Jastrzębiu (grupa starsza) i w Havířovie (grupa młodsza) . Oba działania miały charakter konkursów sprawnościowych prowadzonych w duchu zasad i postaw fair play. Konkurencje prowadzone były na lodowisku jak i hali. To już kolejny projekt transgraniczny JKH, który pozwala rozwijać i umacniać kontakty naszego Klubu z czeskim hokejem.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko i budżetu państwa.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ