Mamy półfinał OOM.

 
2019-03-01

Po dwóch zwycięstwach i jednej porażce łączona drużyny JKH GKS Jastrzębie i Zagłębia Sosnowiec  awansowała do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży juniorów młodszych.

Na początek hokeiści JKH GKS/UKS odprawiła z kwitkiem rówieśników MMKS Podhale Nowy Targ, zwyciężając 10:0. Autorami aż 8 goli byli zawodnicy JKH. W drugi dzień nie było już tak dobrze i nasi hokeiści ulegli drużynie UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 1:4. Jednak w decydującym meczu o awansie do półfinałów  JKH/UKS nie dał szans ekipie MKS Sokoły Toruń, pewnie wygrywając 10:2. Podobnie jak w pierwszym meczu, tak i w tym prym w zdobywaniu goli prym wiedli nasi wychowankowie, którzy zdobyli w sumie 8 bramek.

W sobotnich półfinałach w Krynicy zagramy z Polonią Bytom/Zrywem Ruda Śląska (g.9.00). Drugą parę tworzą UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok i MOSM Tychy. Na niedzielę zaplanowano rywalizację o medale.

Zadanie "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie" dofinansowane zostało przez Miasto Jastrzębie-Zdrój.

JKH GKS/UKS: Miarka (JKH), Kotuła - A. Borowiak (JKH), Garszka (JKH), Wróblewski (JKH), Blanik (JKH), Płachetka (JKH) - Hyla, Mirek, Jerasow, Chabior, Kasprzyk - Baran, Machura, Sienkiewicz (JKH), Sienkiewicz (JKH), Kapusta (JKH) - Fabiańczyk (JKH), Zadęcki, Zając (JKH). Trenerzy: Zbigniew Wróbel i Jerzy Górak

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ