Po Puchar Polski znów do Tychów

 
2019-11-20

Jak poinformował Polski Związek Hokeja na Lodzie, turniej finałowy o Puchar Polski ponownie odbędzie się w Tychach. Tym samym hokeistom JKH GKS Jastrzębie przyjdzie bronić tego trofeum na Stadionie Zimowym, a zatem na tym samym obiekcie, na którym świętowali oni historyczny sukces z grudnia 2018 roku.

Turniej finałowy rozegrany zostanie w dniach 27-28 grudnia. Pierwszego dnia zmagań odbędą się półfinały, w których JKH GKS Jastrzębie będzie rozstawiony z jedynką.

Rywalem naszego zespołu przypuszczalnie będzie Podhale Nowy Targ, a zatem czekać nas będzie powtórka z zeszłorocznego finału, w którym podopieczni Roberta Kalabera pokonali "Szarotki" 4:0. W drugiej parze zagrają gospodarze, czyli GKS Tychy, a ich konkurentem będzie Unia Oświęcim, o ile w zaplanowanym na 27 listopada pojedynku z Kadrą PZHL U23 zdobędzie trzy punkty.

Przypomnijmy, że JKH GKS Jastrzębie dwukrotnie zdobywał Puchar Polski - w latach 2012 oraz 2018.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ