Z Sanokiem na Jastorze

 
2019-11-22

W najbliższą sobotę o godz. 19:45 hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie zmierzą się na Jastorze z Niedźwiadkami Sanok. Zapraszamy do kibicowania również naszej drugiej drużynie! Wstęp wolny.

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Zbigniewa Wróbla są liderami rozgrywek I ligi, będącymi wstępem do zmagań Centralnej Ligi Juniorów. Niedźwiadki Sanok zajmują aktualnie czwartą pozycję, a w ramach ostatniej kolejki pokonały u siebie Zagłębie Sosnowiec, dzięki czemu nasz zespół objął prowadzenie w tabeli. Warto dodać, że pojedynek Sanoka z Zagłębiem oglądało półtora tysiąca kibiców!

Mecz z Niedźwiadkami jest aktualnie jedyną okazją do zobaczenia pojedynku jastrzębsko-sanockiego, a przecież swego czasu te mecze elektryzowały kibiców w obu miastach. Dość przypomnieć zacięte zmagania w play-offach oraz cudowny finał Pucharu Polski 2012/2013. Aktualnie jednak pierwszy zespół z Sanoka walczy w lidze słowackiej, pozostawiając na "krajowym podwórku" jedynie drużyny młodzieżowe.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ