Komplet zwycięstw w Karpackiej!

 
2019-12-09

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie odniosły komplet zwycięstw w ramach drugiej kolejki spotkań Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi! W miniony weekend nasz zespół znakomicie spisał się w turnieju w ukraińskim Nowojaworowsku i tym samym aktualnie prowadzi w "grupie białej" z dorobkiem 30 punktów.

Podopieczni Mariusza Bernackiego rozpoczęli zmagania od zwycięstw nad Knyżynką Kijów (6:3) i Podhalem Nowy Targ (6:2). W drugim dniu zawodów jastrzębianie nie dali szans Sokołowi Kijów (6:2) i rumuńskiej Olimpii Ploeszti (14:0), po czym na finiszu zwyciężyli CJHL Development Team (8:3). 

W tabeli "grupy białej" JKH GKS prowadzi zdecydowanie z dorobkiem 30 punktów i przewagą aż dziesięciu oczek nad wiceliderem (1. JKH GKS - 30 pkt., 2. Sokół Kijów - 20 pkt., 3. Knyżynka Kijów - 15 pkt., 4. CJHL DT - 12 pkt., 5. Podhale - 10 pkt., 6. Olimpia - 3 pkt.). W drugiej z grup prowadzą Niedźwiadki Sanok.

Kadra na turniej w Nowojaworowsku: Kacper Michalski, Mateusz Mrowiec, Rudolf Kneifel, Michał Leszko, Szymon Mysłowski, Jakub Onak, Maciej Poręba, Bartłomiej Stolarski, Paweł Walas, Sebastian Wojciechowski, Igor Hareńczyk, Adam Leśniok, Michał Kapiński, Mikołaj Osiadły, Czesław Pasoń, Filip Wojciechowski, Kacper Wolak i Wiktor Zając. Warto dodać, że nasza ekipa nie zmarnowała okazji i odwiedziła także pobliski Lwów, pozdrawiając nas spod pomnika Adama Mickiewicza.
Zadanie „Przygotowanie sportowe i udział w rozgrywkach dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie” zostało dofinansowane ze środków Fundacji JSW.

W dniach od 7 do 9 lutego gospodarzem turnieju w ramach tych rozgrywek będzie Lodowisko Jastor. Już teraz zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom!
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ