Pluszaki zasypią taflę Jastoru

 
2014-12-01

7 grudnia podczas meczu z Unią Oświęcim po raz drugi na Jastorze zorganizowana zostanie akcja Teddy Bear Toss. Już teraz zachęcamy wszystkich kibiców, by przynieśli na to spotkanie maskotki, które rzucone zostaną na lód tuż po zdobyciu bramki przez hokeistów JKH GKS Jastrzębie.

Pierwsza taka akcja została zorganizowana na Jastorze w 2013 roku podczas siódmego, a zarazem decydującego spotkania finałowego. Zebrane wtedy maskotki trafiły do dzieci Zespołu Ognisk Wychowawczych mieszczącego się przy ul. Opolskiej.

II edycja zostanie zorganizowana już w niedzielę 7 grudnia podczas starcia z Unią Oświęcim. Również kibiców naszego rywala, którzy przyjadą wtedy na Jastor zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Maskotki zostaną rzucone po zdobyciu pierwszej bramki dla JKH GKS Jastrzębie, a gdyby takowa nie padła, po syrenie kończącej spotkanie.

W holu głównym lodowiska zorganizowana zostanie również zbiórka pozostałych zabawek, gier, książek dla dzieci i tym podobnych. Wszystkie zabawki zebrane podczas tego pojedynku trafią podobnie jak w ubiegłym roku do Zespołu Ognisk Wychowawczych zlokalizowanego przy ul Opolskiej, a także do Szpitala Dziecięcego im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Całą akcję koordynował będzie Klub Kibica JKH, który wyszedł z inicjatywą organizacji zbiórki.

Podobne akcje zostaną przeprowadzone także na innych lodowiskach. W piątek maskotki zasypią taflę lodowiska Comarch Cracovii oraz Hali Lodowej w Oświęcimiu. W niedzielę natomiast akcja zostanie przeprowadzona na Stadionie Zimowym w Tychach. 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ