Łotewska skała na naborze!

 
2020-10-13

Akademia JKH kontynuuje akcję zajęć dla najmłodszych hokeistów (oraz przyszłych hokeistów!), na które zapraszani są zawodnicy pierwszego zespołu. W najbliższą środę, 14 października o godz. 16:30 gościem treningu następców Leszka Laszkiewicza będzie łotewski obrońca Maris Jass! Ten jeden z najlepszych obrońców w ekstralidze dał się nam poznać jako niebywały twardziel, który nie boi się żadnego rywala.

Przypominamy, że zajęcia nauki jazdy na łyżwach z Akademią JKH, stanowiące wstęp do najmłodszych grup naszego klubu, są bezpłatne. Zanim Wasze pociechy zaczną grać w hokeja, muszą przecież nauczyć się sprawnie poruszać po lodzie i my im w tym pomożemy. Na zajęcia, także te środowe, zapraszamy wszystkich chłopców z przedszkoli oraz klas od pierwszej do trzeciej szkół podstawowych. Widzimy się na Jastorze!

Więcej na temat darmowej nauki jazdy na łyżwach: https://jkh.pl//aktualnosc/1473.

Strona Akademii JKH GKS Jastrzębie: https://jkh.pl//historia-akademia-jkh.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ