Sama radość!

 
2021-02-14

Nasi zdobywcy Pucharu Polski zawitali w minionym tygodniu na zajęcia swoich następców z grup naboru, mikrusów i żaków młodszych. Dla naszych zawodników była to znakomita okazja nie tylko do przekazania młodszym kolegom cennych porad, ale też do... przypomnienia sobie swoich początków na lodzie, gdy hokej był tylko i wyłącznie czystą radością!

Na zeszłotygodniowych treningach grup prowadzonych przez Tobiasza Bigosa, Zbigniewa Wróbla, Magdalenę Jabłońską i Jacka Dywana pojawili się: Zackary Phillips, Kamil Wałęga, Dominik Paś, Arkadiusz Kostek, Maciej Urbanowicz, Marcin Horzelski, Jan Sołtys, Kamil Górny, Mateusz Bryk, Jakub Michałowski, Patryk Matusik i Oskar Prokop. Ponadto młodym hokeistom pomagali także w zajęciach II trener JKH GKS Jastrzębie Rafał Bernacki oraz dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz, który jak zawsze z ogromną chęcią przywdział hokejowe buty. Z kolei w podwójnej roli wystąpił Łukasz Nalewajka, który jest wprawdzie zawodnikiem pierwszej drużyny, ale kilka miesięcy temu rozpoczął także misję trenerską w grupach naborowych.

Dodajmy, że nasi zawodnicy będą gościć na zajęciach naboru także i w tym tygodniu, przy czym należy pamiętać, że w środę i w piątek podopieczni Roberta Kalabera będą walczyć o ekstraligowe punkty z Comarch Cracovią i Energą Toruń. 

Fot. Magdalena Kowolik - więcej zdjęć znajdziecie na profilu naszej Akademii JKH na Facebooku.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ