Czas na pierwszy... medal!

 
2021-03-19

Nasze żaki starsze będą w dniach 19-21 marca gospodarzami finałów Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. W rywalizacji roczników 2007 i młodszych biorą udział tylko i wyłącznie mistrzowie trzech regionów. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy turnieju mają już zapewnione medale i tym samym będzie to pierwsze w tym sezonie mistrzowskie podium Akademii JKH GKS Jastrzębie.

Podopieczni trenera Marka Chrabańskiego w cuglach triumfowali w naszym województwie, wygrywając wszystkie spotkania i tracąc zaledwie jeden punkt, który za sprawą doprowadzenia do dogrywki w jednym meczu urwał jastrzębianom MOSM Tychy. Pozostałymi uczestnikami zmagań będą Podhale Nowy Targ i ŁKH Łódź, które zwyciężyły w pozostałych dwóch grupach - małopolsko-podkarpackiej i północno-centralnej. "Szarotki" zdystansowały Unię Oświęcim, KTH Krynica, Cracovię, Niedźwiadki Sanok i KH Dębica, zaś łodzianie - Stoczniowiec Gdańsk, Legię Warszawa, Koziołki Poznań, Wikingów Elbląg i BKS Bydgoszcz.

Pierwszy mecz turnieju już w najbliższy piątek o godz. 20:00, czyli... tuż po zakończeniu półfinału seniorów JKH GKS Jastrzębie z GKS Katowice.

Terminarz turnieju na Jastorze:
19.03, godz. 20:00 JKH GKS Jastrzębie - ŁKH Łódź
20.03, godz. 17:00 JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ
21.03, godz. 11:30 Podhale Nowy Targ - ŁKH Łódź

Oficjalne zakończenie turnieju - 21.03, godz. 13:30

Zadanie "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie" dofinansowane zostało przez Miasto Jastrzębie-Zdrój.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ