''Do oporu'' na lodzie

 
2021-04-28

Znamy już pełny plan przygotowań hokeistów JKH GKS Jastrzębie do sezonu 2021/2022. W tym roku podopieczni Roberta Kalabera będą pracować w systemie trzech trwających po trzy tygodnie cykli. Pierwszy z nich ruszył 19 kwietnia. W jego ramach nasz zespół ma możliwość pracy na zmrożonej tafli Jastora, gdzie lód utrzymany zostanie co najmniej do połowy maja.

Pierwsza część przygotowań potrwa do 7 maja, druga - od 17 maja do 4 czerwca, zaś trzecia - od 14 czerwca do 2 lipca. Między tymi okresami nasi hokeiści będą mieli po tygodniu wolnego. Urlopy rozpoczną się 2 lipca i potrwają nieco ponad dwa tygodnie. 19 lipca cała ekipa zamelduje się na Jastorze, gdzie rozpocznie się ostatnia prosta walki o formę przed inauguracją Ligi Mistrzów (CHL) oraz Polskiej Hokej Ligi.

W ramach pierwszego etapu podopieczni trenera Kalabera będą "do oporu" (jak podkreśla nasz sztab szkoleniowy) korzystać z możliwości treningów na lodzie, gdzie nacisk położony będzie głównie na elementy techniczne. Ponadto tradycyjnie już zawodnicy zagoszczą na siłowni.

Dodajmy, że z uwagi na powołanie do reprezentacji co najmniej dziesięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie oraz organizację zgrupowania biało-czerwonych na Jastorze (2-13 maja) po długim weekendzie majowym nasz zespół pracował będzie z trenerem Rafałem Bernackim, "dzieląc Jastor" z kadrą narodową prowadzoną przez Roberta Kalabera, który w tych dniach skupi się na obowiązkach reprezentacyjnych.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ