Biało-czerwony Jastor

 
2021-05-05

Reprezentacja Polski trenuje obecnie na Lodowisku Jastor. Prowadzona przez Roberta Kalabera polska kadra narodowa przygotowuje się do turnieju Beat Covid-19 w Słowenii, dzieląc taflę Jastora z drużyną JKH GKS Jastrzębie, za którą obecnie odpowiada Rafał Bernacki.

Przypomnijmy, że powołania na zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju trafiły w sumie do dwunastu zawodników JKH GKS Jastrzębie, przy czym dziesięciu było pewnych udziału w obozie przygotowawczym, zaś dwóch znalazło się na liście rezerwowej. Dziś już wiemy, iż obecnie siedmiu naszych hokeistów trenuje z Robertem Kalaberem. Są to Mateusz Bryk, Kamil Górny, Marcin Horzelski, Arkadiusz Kostek, Maciej Urbanowicz, Dominik Jarosz i Michał Kieler. Ponadto w kadrze jest czterech niedawnych mistrzów Polski (Dominik Paś, Kamil Wałęga, Jakub Michałowski, Radosław Sawicki), którzy nie mają obecnie ważnych kontraktów z naszym klubem.

Przypomnijmy, że w Słowenii Polacy zagrają z gospodarzami, a także Ukrainą, Austrią, Rumunią i Francją.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ