Tercet do SMS PZHL

 
2021-05-15

Miło nam poinformować, iż trzech zawodników drużyny młodzików JKH GKS Jastrzębie znalazło się w elitarnym gronie dziewięciu hokeistów przyjętych do pierwszej klasy Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZHL w Katowicach. Są to Bartłomiej Stolarski, Filip Wojciechowski oraz Dawid Kapusta. Gratulujemy!

Należy dodać, iż Stolarski, Wojciechowski i Kapusta nadal będą reprezentować barwy JKH GKS Jastrzębie w rozgrywkach młodzieżowych w kategoriach wiekowych młodzików i juniorów młodszych, w tym także w międzynarodowej Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze.

Przy tej okazji przypominamy, iż trwa jeszcze nabór do klasy mistrzostwa sportowego liceum ogólnokształcącego o profilu hokej na lodzie (roczniki 2006/2007), do której JKH GKS Jastrzębie zaprasza wraz z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Piastów. Warto pospieszyć się z decyzją o wzięciu udziału w naborze, ponieważ trwa on do końca tego miesiąca, a limit miejsc jest na wyczerpaniu. Więcej informacji można uzyskać u trenera Mariusza Bernackiego pod nr tel. 605 784 040.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ