Marku, dziękujemy!

 
2021-06-07

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt z Markiem Hovorką. Słowacki napastnik reprezentował barwy naszego klubu w minionych rozgrywkach, zakończonych zdobyciem potrójnej korony. Dziękujemy Markowi za występy w jastrzębskich barwach, które zaowocowały 56 punktami ligowymi i pucharowymi!

Marek Hovorka dołączył do JKH GKS Jastrzębie rok temu, podpisując dwuletnią umowę. Jako olimpijczyk z Pjongczang oraz wicemistrz świata sprzed niemal dekady z marszu uznany został za jeden z najciekawszych transferów w Polskiej Hokej Lidze. I rzeczywiście - wraz z Zackary'm Phillipsem Hovorka stworzył bardzo mocny ofensywny duet drugiej formacji JKH GKS Jastrzębie, który okazał się być najskuteczniejszym w rozgrywkach.

W sumie w 51 spotkaniach Polskiej Hokej Ligi, Pucharu i Superpucharu Polski Marek Hovorka zdobył dla JKH GKS 56 punktów, na które złożyło się 21 bramek i 35 asyst. W klasyfikacji plus/minus Słowak zanotował bilans +10, a ponadto spędził 70 minut na ławce kar.

Marek Hovorka postanowił kontynuować karierę poza Polską i wybrał ofertę klubu z mocniejszej ligi.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ