Powołani do reprezentacji

 
2021-07-02

Siedmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie graczy powołanych do reprezentacji Polski na lipcowe zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów w Bytomiu. Zgrupowanie jest jednym z ostatnich elementów przygotowań do bratysławskiego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Selekcjoner Robert Kalaber postanowił powołać do reprezentacji bramkarza Michała Kielera, obrońców Mateusza Bryka, Kamila Górnego, Marcina Horzelskiego, Jauhenija Kameneua i Arkadiusza Kostka oraz napastnika Macieja Urbanowicza.

Ponadto w gronie powołanych znaleźli się wychowankowie JKH GKS Jastrzębie Dominik Paś i Kamil Wałęga, którzy aktualnie przebywają na testach w klubach zagranicznych. Z kolei na liście rezerwowych jest następny z naszych wychowanków Kamil Wróbel (aktualnie GKS Tychy).

Kadra Narodowa Seniorów przebywać będzie na zgrupowaniu w Bytomiu w dniach 19-24 lipca.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ