Spotkaj nas w Galerii Zdrój

 
2021-08-17

Przypominamy wszystkim kibicom JKH GKS Jastrzębie, iż nie tylko piątkowo-sobotnią Prezentacją Drużyn żyjemy w tym tygodniu! Od poniedziałku możecie bowiem spotkać zawodników naszego zespołu na specjalnym hokejowym stoisku w Galerii Zdrój!

Od 16 sierpnia w Galerii Zdrój trwa akcja "Powrót do Szkoły", w ramach której po zrobieniu zakupów i okazaniu paragonu można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym tablet oraz sportowy smartwatch. Nasze hokejowe stoisko znajdziecie na obiekcie przy ul. Podhalańskiej bez najmniejszego kłopotu, a dodatkową atrakcją jest możliwość osobistego spotkania hokeistów JKH GKS Jastrzębie.

W poniedziałek do Galerii Zdrój zawitali Łukasz Nalewajka i Oskar Prokop, natomiast we wtorek gościliśmy Jeauhenija Kameneua i Rusłana Bashirova. Przed nami jeszcze trzy podobne spotkania. W środę w godz. 15:00-16:00 czekać będą na was nasze ofensywne asy Radosław Nalewajka i Patryk Pelaczyk, w czwartek - młodzi i utalentowani Dawid Wróblewski i Marcin Płachetka (godz. 15:00-16:00), zaś w piątek (czyli w dniu Prezentacji Drużyn Młodzieżowych) znani i lubiani Jakub Gimiński oraz będący ostatnio w kapitalnej strzeleckiej formie Dominik Jarosz (18:00-19:00).

Zapraszamy!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ