Prawie jak Liga Mistrzów

 
2021-10-09

Młodzież JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna walkę w Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze. Nasze ekipy będą rywalizować w kategoriach U14 i U16, przy czym w tej drugiej wystąpią jako goście. Wśród konkurentów drużyn z Jastora są zespoły z Węgier, Ukrainy, Serbii, Bułgarii, Serbii, Czech i Litwy. To kapitalna okazja do zdobycia kolejnych międzynarodowych doświadczeń.

Drużyna naszych żaków starszych, czyli U14, zagra w grupie "niebieskiej" z DHK Debreczyn (Węgry), Crveną Zvezdą Belgrad (Serbia), HK Kremenczuk (Ukraina), Olimpią Ploeszti (Rumunia), CSKA Sofia (Bułgaria) i ŁKH Łódź. Dodajmy, że rozgrywki drugiej z grup, "białej", rozpoczęły się w Sanoku w miniony weekend. Aktualnie prowadzi Podhale Nowy Targ przed Halickimi Lwami Nowojaworowsk (Ukraina), Kryżynką Kijów, Niedźwiadkami Sanok, rumuńską Akademią Sekerland i Partizanem Belgrad.

Z kolei nasza ekipa młodzików U16 występuje w rozgrywkach jako "gość". W ten weekend podopieczni Mariusza Bernackiego grają w Nowym Targu i już wiemy, że kapitalnie rozpoczęli zawody, bo od piątkowych zwycięstw nad Debreczynem (5:1) i Akademią Sekerland (3:2). Przed naszymi hokeistami jeszcze spotkania z Halickimi Lwami i Kryżynką (sobota) oraz SDJuSzOR Charków i Podhalem (niedziela).

Warto dodać, że nasz klub będzie gospodarzem kolejnej rundy zmagań w roczniku U16, przy czym tym razem na Jastor przyjadą drużyny Kryżynki Kijów, HC Belgrad, HC Morski Wowki Odessa, Pilsen Wolves i Żalgirisu Kowno.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ