Dziękujemy, Samuelu!

 
2021-11-20

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż za porozumieniem stron zakończona została współpraca z Samuelem Mlynaroviciem. Słowackiemu napastnikowi dziękujemy za występy w naszym zespole oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Samuel Mlynarović trafił do ekipy trenera Roberta Kalabera jako ostatni z pozyskanych w przerwie letniej zawodników. 31-letni hokeista rozegrał w Polskiej Hokej Lidze szesnaście spotkań, w których zdobył trzy gole i asystował przy czterech kolejnych. Ponadto strzelił jednego gola w Champions Hockey League (w wyjazdowym meczu w Bolzano). Dodajmy, że Słowak wpisał się też do annałów jastrzębskiego hokeja jako autor gola nr 2400 w historii występów naszego zespołu w ekstralidze.

- Podjęliśmy decyzję o rozstaniu z Samuelem, ponieważ od doświadczonego zawodnika z zagranicy wymagamy lepszej gry. Dziękujemy mu za te kilka miesięcy występów w JKH GKS Jastrzębie, życząc zarazem sukcesów na dalszej sportowej drodze - powiedział dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz.

W sumie Samuel Mlynarović zagrał w 23 oficjalnych meczach JKH GKS Jastrzębie, w których strzelił pięć goli i asystował przy sześciu kolejnych. Ponadto spędził 39 minut na ławce kar.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ