Praca, ale i nieco oddechu

 
2021-12-14

Rozpoczęło się zgrupowanie prowadzonej przez Roberta Kalabera reprezentacji Polski, w którym ostatecznie bierze udział siedmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie. Pozostali trenują z Rafałem Bernackim, szykując się do ostatniego w tym roku meczu z GKS Katowice. W tym tygodniu nasi hokeiści będą mogli liczyć na dwa dni odpoczynku od tafli.

- W poniedziałek nasz zespół odbył długi trening na lodzie i na siłowni. We wtorek zawodnicy mają dzień oddechu od lodowiska, natomiast od środy do piątku znów mamy zajęcia na tafli i na siłowni. Drugim dniem wolnym będzie sobota. W niedzielę spotykamy się na kolejnym treningu, a od poniedziałku pracujemy już z kadrowiczami w składzie - informuje Rafał Bernacki.

Dodajmy, że ostatecznie na Christmas Cup w Bytomiu pojechali Kamil Górny, Marcin Horzelski, Jauhenij Kamienieu, Arkadiusz Kostek, Dominik Jarosz, Łukasz Nalewajka i Radosław Nalewajka. Na nowym obiekcie Polonii biało-czerwoni skrzyżują kije z Francją, Ukrainą i Węgrami.

Warto wspomnieć, iż pomiędzy meczem z GKS Katowice (22 grudnia) i Energą Toruń (4 stycznia) zawodnicy nie otrzymają prezentu w postaci dodatkowego urlopu. Drużyna będzie miała jedynie tradycyjne świąteczne wolne w dniach 24-25 grudnia oraz "sylwestrowe" 31 grudnia. W pozostałe dni, w tym 26 grudnia i 1 stycznia, odbywać się będą normalne zajęcia. Nasz sztab szkoleniowy planuje także rozegranie dodatkowego sparingu tuż po świętach.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ