Życzymy zdrowia, panowie!

 
2022-02-05

Poznaliśmy rezultaty konsultacji medycznej, jakiej po piątkowych derbach w Tychach musieli poddać się Maciej Urbanowicz i Martin Kasperlik. Niestety, nie mamy dobrych wieści... Obu naszym liderom ofensywy życzymy szybkiego powrotu na taflę!

Maciej Urbanowicz musiał opuścić lód Stadionu Zimowego pod koniec drugiej tercji. Samo wydarzenie wyglądało bardzo poważnie i, niestety, ta diagnoza zyskała potwierdzenie po szczegółowym badaniu. Kapitan JKH GKS Jastrzębie doznał złamania kostki bocznej, złamania nasady dalszej piszczeli oraz złamania kości skokowej. To oznacza przerwę w grze na co najmniej cztery tygodnie, przy czym jest to wariant optymistyczny. Należy przy tym mieć na uwadze, że Urbanowicz to niezwykle twardy zawodnik, który będzie chciał wrócić na lód tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Nieco lepiej wygląda sytuacja z Martinem Kasperlikiem, którego kłopoty zdrowotne natury ortopedycznej wykluczają z gry na dwa tygodnie. Oznacza to, że "Kaspi" będzie do dyspozycji trenera jeszcze w ćwierćfinale. Dłużej będziemy musieli poczekać na powrót Urbanowicza, a zatem miejmy nadzieję, że będzie mógł on pomóc kolegom w ewentualnej walce o medale.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ