Rusza dystrybucja biletów

 
2022-02-21

Z początkiem nowego tygodnia rozpoczęła się dystrybucja biletów na dwa pierwsze mecze ćwierćfinału fazy play-off, w których JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Energę Toruń. Wejściówki na zaplanowane na środę i czwartek pojedynki będzie można zakupić zarówno on-line, jak i stacjonarnie w cenie 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Przypominamy, że na play-offy nie obowiązują karnety.

Tradycyjnie już bilety można nabywać przez Internet w serwisie bilety.jkh.pl. Ponadto można je zakupić w siedzibie naszego klubu na Lodowisku Jastor w godzinach otwarcia biura JKH GKS Jastrzębie (dni robocze w godz. 8:00-13:00). Wejściówki będą także dostępne w kasie biletowej Lodowiska Jastor na półtora godziny przed pierwszą syreną. Informujemy, że czynna będzie tylko jedna kasa, a zatem warto pospieszyć się z decyzją o zakupie biletu.

Przypominamy, że środowe spotkanie z Energą rozpocznie się w środę o godz. 19:30, natomiast czwartkowe - o godz. 18:00. Ponawiamy także apel o wypełnianie oświadczenia dotyczącego szczepienia przeciw Covid-19, tak "Aaaaby wszyscy weszli!".

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ