Karnety już od 17 sierpnia

 
2022-08-02

Sezon 2022/23 zbliża się wielkimi krokami, a zatem czas na pierwszą informację odnośnie wejściówek na Jastor. Na szczęście wiele wskazuje na to, iż nie powtórzy się sytuacja zamknięcia trybun sprzed dwóch lat i fani hokeja bez przeszkód będą mogli wspierać swoich ulubieńców podczas ekstraligowych zmagań.

Karnety na fazę zasadniczą nowego sezonu będą kosztować 350 zł. Z kolei ceny biletów na pojedyncze mecze wynosić będą 25 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy). Przypominamy, że od września do lutego nasi hokeiści rozegrają na własnej tafli dwadzieścia spotkań. Oznacza to rzecz jasna, że stałym bywalcom Jastora opłaca się zainwestować w karnet.

Dystrybucja zarówno karnetów, jak i biletów ruszy 17 sierpnia. Warto podkreślić, że poza sprzedażą stacjonarną na Jastorze (w biurze klubu w godzinach otwarcia w dni robocze) wejściówki będą dostępne on-line (bilety.jkh.pl) i za sprawą naszej aplikacji JKH GKS Jastrzębie.

Więcej informacji znajdziecie na https://jkh.pl//informacje-bilety-i-karnety.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ