Kibice i Klub przygotują paczkę

 
2015-12-03

Stowarzyszenie kibiców JKH GKS Jastrzębie "Zielono-Czarno-Żółci" przy wsparciu Klubu szykuję paczkę dla potrzebujących w ramach akcji "Szlachetna Paczka". Potrzeba jeszcze mnóstwo czasu i pracy, by zebrać wszystkie niezbędne rzeczy, ale koordynujący akcję Klub Kibica jest na dobrej drodze.

Już od piętnastu lat "Szlachetna Paczka" daje potrzebującym impuls do zmiany oraz łączy Polaków. Przygotowanie paczki to nie tylko wsparcie materialne. Daje również motywację do walki z codziennymi problemami. "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" - to główna idea Szlachetnej Paczki. Klub Kibica JKH GKS Jastrzębie "Zielono-Czarno-Żółci" zdecydował się przygotować taką paczkę w tym roku, a do inicjatywy bardzo chętnie przyłączył się klub JKH GKS Jastrzębie.

Co jest potrzebne? Żywność długoterminowa (herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, konserwy rybne, ryż, mąka, olej, dżem, warzywa w puskach), środki czystości (proszki do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące) oraz higieny osobistej (pasta do zębów, szczoteczka do zębów, szampon, mydło/żel myjący).

Ponadto pralka, kołdra, koc, poduszki, garnki, talerze, szklanki. W zbieraniu tych rzeczy możecie pomóc Wy wszyscy. Podczas najbliższych spotkań na Jastorze (4 grudnia z Tychami i 6 grudnia z Sanokiem) kibice przeprowadzą przed lodowiskiem zbiórkę tych rzeczy, które są potrzebne. Można również przekazać drobne datki.

Są potrzebne również inne cenne przedmioty. Adresatem paczki jest dwuosobowa rodzina: Matka Joanna (39 lat) oraz jej córka Oliwia (11 lat). Oliwia marzy o nowym biurku, na którym mogłaby odrabiać lekcje. Przydałby się jej również telefon, dzięki któremu miałaby stały kontakt z mamą.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ