Kolejny Czech opuszcza JKH

 
2015-12-11

Tomáš Semrád odchodzi z JKH GKS Jastrzębie. 23-letni defensor z Czech zwrócił się z prośbą o rozwiązanie kontraktu z powodów osobistych, a klub wyraził zgodę.

Czeski obrońca wzmocnił wicemistrza Polski przed obecnym sezonem. Semrád rozegrał 25 ligowych spotkań, w których zdobył 3 gole, a przy kolejnych 12 asystował. W klasyfikacji plus/minus, czyli tej, z której szczególnie rozlicza się obrońców "wyszedł" na plusie (+7).

To nie jedyne zmartwienie trenera Roberta Kalábera przed starciem w Oświęcimiu. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o powrocie do meczowego składu dwóch defensorów (Martin Janáček i Tomasz Pastryk), a dziś z tego grona wypadł inny defensor. Patrik Vrána na wczorajszym treningu został trafiony krążkiem w twarz i złamał nos. Rosły Czech na pewno nie zagra z Unią, a jego występ w niedzielnym starciu z Cracovią stoi pod znakiem zapytania.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ