Szlachetna paczka przekazana

 
2015-12-13

Dzięki wspólnej akcji klubu JKH GKS Jastrzębie wraz ze  Stowarzyszenia Kibiców "Zielono-Czarno-Żółci" a także Waszemu drodzy kibice udało się już skompletować wszystkie niezbędne rzeczy i szlachetna paczka dotarła już do wybranej rodziny.

W sobotnie popołudnie przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie: Mateusz Danieluk, Kamil Górny i Tomasz Pastryk oraz członkowie Stowarzyszenia "Zielono-Czarno-Żółci": Justyna Muller-Koronowska, Natalia Prokopiuk i Jarosław Osiadły sfinalizowali akcję pod tytułem "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" i szlachetna paczka trafiła już do wybranej przez kibiców rodziny.

Inicjatorami całego przedsięwzięcia byli kibice, na których można liczyć nie tylko podczas ligowych spotkań. Po kilku tygodniach wytężonej pracy i wspólnych działań klubu z kibicami udało się zebrać wszystkie niezbędne rzeczy, które w sobotę 12 grudnia trafiły już do rąk matki samotnie wychowującej 11-letnią córkę.

Lista była bardzo długa, ale praca nie poszła na marne i wszystkie punkty zostały zrealizowane. Wśród prezentów dominowały rzeczy niezbędne do codziennej egzystencji, żywność z długim terminem ważności, środki higieny osobistej, środki czystości oraz odzież. Ponadto pralka, biurko, czy telefon dla córki, którą będzie mieć stały kontakt z mamą.

To była pierwsza taka wspólna i jakże udana inicjatywa klubu z kibicami. Obie strony wyraziły nadzieję, że w przyszłości uda się takich akcji zorganizować jeszcze więcej. Choć całe przedsięwzięcie ma charakter bezinteresowny, zapłata w postaci uśmiechu na twarzach obdarowanych jest bezcenna.

      

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ