Ważny test w Bytomiu

 
2016-10-06

Po pięciu dniach przerwy hokeiści JKH GKS Jastrzębie znów powalczą o ligowe punkty. Podopiecznych Roberta Kalabera czeka ciężki w pojedynek w Bytomiu. Aby z popularnej "Stodoły" wywieść jakiekolwiek punkty jastrzębianie muszą zagrać bardzo zdyscyplinowany hokej.

Ostatni mecz ligowy, jaki hokeiści JKH rozegrali na Jastorze nie do końca ułożył się po myśli drużyny z Leśnej. W starciu z Unią jastrzębianie mieli zdecydowanie więcej z gry, ale w najważniejszych momentach brakowało skuteczności, czy po prostu szczęścia. Ostatecznie z wygranej w dogrywce cieszyli się oświęcimianie, a JKH musiał się zadowolić jednym punktem.

Podczas piątkowego pojedynku w Bytomiu o punkty będzie jeszcze trudniej. Młodzi zawodnicy Roberta Kalabera muszą zagrać bardzo zdyscyplinowany hokej, a w kluczowych momentach ciężar gry powinni wziąć na siebie bardziej doświadczeni Leszek Laszkiewicz, Tomasz Kulas, czy Tomasz Kominek.

W Polonii zawodników, którzy potrafią przesądzić o losach spotkania jest zdecydowanie więcej. Tylko w przerwie letniej na przeprowadzkę do Bytomia zdecydowało się chociażby trzech zawodników JKH: Richard Bordowski, Mateusz Danieluk oraz Tomasz Pastryk. Poza nimi trener Tomasz Demkowicz ma do dyspozycji jeszcze kilku innych zawodników znanych z występów w JKH GKS: Sebastian Owczarek, Błażej Salamon, Marcin Słodczyk, czy Martin Przygodzki.

Czy młody narybek JKH GKS Jastrzębie postawi się bardziej rutynowanym zawodnikom Polonii Bytom przekonamy się już w piątkowy wieczór. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00, a głównym arbitrem zawodów będzie pan Patryk Pyrskała z Tychów. Bezpośrednią transmisję w systemie PPV przeprowadzi natomiast portal Śląskie.TV

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2016/2017


TMH TEMPISH POLONIA BYTOM
  07 października, godz. 18.00
9. KOLEJKA
Sędziuje: Patryk Pyrskała

JKH GKS JASTRZĘBIE

 

BILANS MECZÓW
(Ekstraliga)
 
2
(2-0-0)
ZWYCIĘSTWA
18
(17-0-1)
34 BRAMKI 95

 

BILANS MECZÓW
(Bytom)
 
1
(1-0-0)

ZWYCIĘSTWA 9
(8-0-1)
19 BRAMKI 44

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ