Przedsprzedaż biletów

 
2019-02-05

13 lutego w biurze klubu ruszy sprzedaż biletów na mecze ćwierćfinałowe z Comarch Cracovią. Pierwsze mecze na lodowisku Jastor odbędą się już 15 i 21 lutego.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovii tworzą najbardziej wyrównaną parę drużyn, które powalczą między sobą o pólfinał mistrzostw Polski w sezonie 2018/2019. Rywalizacja toczyć się będzie do czterech zwycięstw, a pierwszy mecz batalii o półfinał już 15 lutego na lodowisku Jastor w Jastrzębiu-Zdroju. W związku z transmisją w TVP Sport, ten mecz rozpocznie się o godzinie 18:45.

Już teraz gorąco zachęcamy kibiców do zakupu biletów na hitowe pojedynki z mocno zrekonstruowaną ekipą Cracovii. 13 lutego w biurze klubu ruszy sprzedaż tradycyjnych papierowych biletów. Wejściówki w cenie 15 złotych za bilet normalny i 10 złotych za bilet ulgowy można nabyć w godzinach pracy biura, tj. od godziny 8:00 do 14:00. Rozpoczęła się natomiast sprzedaż online. Bilety na pierwszy mecz ćwierćfinału można juz kupowac pod tym adresem: https://bilety.jkh.pl/.

Wszelkie informacje na temat biletów (między innymi o przysługujących zniżkach) znajdziecie również tutaj: https://jkh.pl//informacje-bilety-i-karnety. Od pierwszej rundy Play-Off otwarty zostanie również sektor kibiców gości. Tutaj obowiązuje jedna cena biletu: 20 złotych. Bilety dla grup zorganizowanych będą do nabycia jedynie poprzez zamówienie w biurze klubu. Kibice, którzy kupią wejściówki w kasie biletowej nie zostaną wpuszczeni na sektor gości.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ