Młodzież

 
2020-09-02

Ani się nie obejrzeliśmy, a zakończyły się wakacje. Choć przed nami jeszcze kilkanaście dni lata, to wraz z rozpoczęciem sezonu Polskiej Hokej Ligi nieodwołalnie zaczynamy odczuwać chłodniejszy powiew. To idealny moment na... rozpoczęcie przygody z hokejem na lodzie, w której pierwsze kroki Wasi synowie mogą poczynić za sprawą udziału w akcji bezpłatnej nauki jazdy na łyżwach JKH GKS Jastrzębie!

 
2020-08-24

Po wielu miesiącach przerwy hokej na lodzie na dobre wrócił na Lodowisko Jastor! W miniony weekend (wreszcie z udziałem kibiców) rozegrany został wsparty przez Fundację JSW Turniej Hokeja na Lodzie Żaków Młodszych, w którym młodzi jastrzębianie stoczyli zacięty bój o triumf z MOSM Tychy i ŁKH Łódź. Ostatecznie o naszym zwycięstwie decydowała mała tabela i bezpośrednia wygrana nad "Tyskimi Lwami".

 
2020-08-24

Ekipa młodzieży JKH GKS Jastrzębie wygrała mocno obsadzony Międzynarodowy Turniej Hokejowy w Orłowej, pozostawiając w pokonanym polu renomowane czeskie drużyny! Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego odnieśli dziewięć zwycięstw w dwunastu meczach i tym samym znakomicie rozpoczęli sezon 2020/2021. Warto dodać, że jastrzębianie otrzymali w nagrodę - obok pucharu - także okazały tort.

 
2020-08-19

W najbliższy weekend, 22-23 sierpnia Lodowisko Jastor będzie areną Turnieju Hokeja na Lodzie Żaków Młodszych z udziałem zawodników z rocznika 2009 i młodszych. Gośćmi JKH GKS Jastrzębie będą ekipy MOSM Tychy, MMKS Nowy Targ, ŁKH Łódź i Naprzodu Janów.

 
2020-08-10

Z dniem 10 sierpnia rozpoczynają się Wakacje na Sportowo z JKH i Fundacją JSW, w ramach których młodzi uczestnicy naszych półkolonii spędzą wspaniałe dwa tygodnie. W planach jest nie tylko aktywny wypoczynek, ale też szlifowanie hokejowych umiejętności!

 
2020-06-30

W dniu 22 czerwca 2020 roku zarząd JKH GKS Jastrzębie podjął uchwałę o powstaniu Akademii Jastrzębskiego Klubu Hokejowego, która będzie odpowiadać za jedną ze strategicznych dziedzin działalności naszego klubu, czyli szkolenie młodzieży. Akademia JKH przejmuje zespoły juniorów, młodzików, żaków starszych, żaków młodszych, mikrusów oraz naboru. Na naszej oficjalnej stronie internetowej Akademia ma już poświęcony sobie dział.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ