Komunikaty

 
2016-03-26

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym sponsorom, kibicom i sympatykom sportu zdrowych, radosnych Świąt. Dziękujemy że jesteście z nami !

 
2016-03-18

Już po raz trzeci hokeiści JKH GKS Jastrzębie wzięli udział we wspólnej ślizgawce z kibicami. Środowe spotkanie na tafli Jastoru cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Lód został podzielony na trzy sektory, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 
2016-03-14

Serdecznie zachęcamy wszystkich sympatyków sportu, a w szczególności kibiców JKH GKS Jastrzębie do wsparcia Naszego klubu poprzez podpisanie petycji, którą skierujemy do Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój, Pani Anny Hetman oraz Rady Miasta.

 
2016-03-10

Trener hokejowej reprezentacji Polski, Jacek Płachta ogłosił listę 45 nazwisk, którę będą brane pod uwagę przy ustalaniu składu na kwietniowe Mistrzostwa Świata Dywizji IA. Wśród zawodników powołanych na zgrupowanie w Krynicy Zdroju są również zawodnicy oraz wychowankowie JKH GKS Jastrzębie.

 
2016-02-25

Z uwagi na bardzo trudną sytuację finansową JKH GKS Jastrzębie oraz KS Jastrzębskiego Węgla oraz w związku z zapytaniami kibiców w sprawie możliwości finansowania klubów przez miasto Jastrzębie-Zdrój, informujemy, że w dniu 24.02 br. zarządy tych klubów podjęły rozmowy z Prezydent Miasta Panią Anną Hetman co do możliwości dofinansowania przez miasto obu podmiotów.

Przedmiotowe rozmowy będą kontynuowane i o ich postępach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 
2016-02-20

Dobre wiadomości napłynęły w piątkowy wieczór z Warszawy, gdzie na Stadionie Narodowym zakończył się II Ogólnopolski Turniej Czerkawski Cup. W finale tej imprezy młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali GKS Tychy 4:1 i zgarnęli okazały puchar!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ