WAKACJE 2022

 

ZDROWO I NA SPORTOWO Z JKH I FUNDACJĄ JSW

Zapraszamy na drugie tego typu letnie półkolonie organizowane przez Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie oraz Fundację JSW. 

JKH GKS Jastrzębie i Fundacja JSW zapraszają do udziału w projekcie "Zdrowo i na sportowo" zawodników rocznika 2013 i starszych. Nasza akcja to szereg znakomitych atrakcji dla uczestników, za sprawą których pokochają oni hokej... jeszcze bardziej! Półkolonie będą miały miejsce w dniach 8-12 sierpnia. Organizatorzy przygotowali dla Was m.in. wycieczkę szlakiem górskim w Ustroniu, wizytę  w Wodnym Parku w Tychach. To jednak daleko nie wszystko, bowiem uczestnicy będą mogli liczyć na zabawy i kreatywne zajęcia na Jastorze, w tym treningi na lodzie i "na sucho". Ponadto  zaplanowano warsztaty z dietetykiem. Osoby biorące udział w akcji mają zapewnione obiady i podwieczorki. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę. Koszt: 200,00 zł.


TERMIN:

8 - 12 sierpnia 2022 roku


 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ