Wywiady

 
2015-03-10

Od wygranej rozpoczął półfinały JKH GKS Jastrzębie. W pierwszej bitwie o finał jastrzębianie pokonali na własnym lodowisku MMKS Podhale Nowy Targ w stosunku 2:0. - To dopiero pierwszy krok - studził emocje Robert Kalaber, szkoleniowiec JKH.

 
2015-03-06

Na specjalnie zorganizowanej konferencji w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój zaprezentowano miejski kalendarz, którego głównymi bohaterami są hokeiści JKH GKS Jastrzębie.

 
2015-02-17

Po spotkaniu z Podhalem odbyła się konferencja dotycząca trudnej sytuacji finansowej strategicznego sponsora Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Wzięli w niej udział przedstawiciele Zarządu JKH GKS Jastrzębie oraz prezydent Jastrzębia-Zdroju, pani Anna Hetman. - Na dzisiaj, czyli 17 lutego nie ma takiej opcji, by klub nie dokończył sezonu - poinformował prezes JKH GKS Jastrzębie, Kazimierz Szynal.

 
2014-11-13

Skrzydłowy JKH GKS Jastrzębie, Maciej Urbanowicz wraca do gry! Wieloletni kapitan śląskiego klubu znajdzie się w składzie na piątkowy mecz ze zdobywcą Superpucharu Polski, Comarch Cracovią. Na ten mecz klub przygotował także niespodziankę dla młodszych kibiców. Szczegóły w rozwinięciu.

 
2014-10-25

- Bardzo się cieszę z tego spotkania. Oprócz tego, że będę mógł pożegnać się z kibicami, będzie również okazja do spotkania z zawodnikami, z którymi wcześniej grałem - mówi żywa legenda JKH, Richard Král, który przed wtorkowym meczem z GKS Tychy pożegna się z jastrzębskimi kibicami.

 
2014-10-22

Miło nam poinformować, że Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie zwyciężył w plebiscycie Radia 90 organizowanym z okazji 20-lecia istnienia regionalnej rozgłośni. Serdecznie dziękujemy słuchaczom i kibicom za oddane głosy!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ