Sto lat, Trenerze!

 
2019-10-08

W dniu dzisiejszym trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber kończy 50 lat. Ten piękny jubileusz nasz szkoleniowiec spędzi oczywiście w pracy, bowiem wieczorem nasz zespół zagra na wyjeździe z Ujpestem Budapeszt. Panie Trenerze, z okazji "Abrahama" życzymy tradycyjnych stu lat, dużo zdrowia, szczęścia oraz wielu sukcesów z JKH GKS Jastrzębie!

Robert Kalaber urodził się 8 października 1969 roku. Jako zawodnik reprezentował barwy słowackich Dukli Senica, MHC Prievidza i SHK Piestany oraz węgierskiego Dunaujvaros AC. Następnie rozpoczął trenerską część swojej przygody z hokejem, która poprzez kluby słowackie zaprowadziła go do JKH GKS Jastrzębie. 

Robert Kalaber jest z nami od 2014 roku. Zdobył z naszym zespołem wicemistrzostwo Polski (2015) oraz Puchar Polski (2018). Ogromny szacunek zyskał zarówno sukcesami oraz uwielbieniem dla ciężkiej pracy, jak i tym, że pozostał w naszym klubie nawet w cięższych czasach. 

W rozmowie przed sezonem nasz szkoleniowiec przyznał, że po tych pięciu latach Jastrzębie jest dla niego "drugim domem". - Człowiek cieszy się, że może iść na trening. Według mnie spośród polskich klubów to właśnie w JKH GKS Jastrzębie są najlepsze warunki do pracy - mówił kilka tygodni temu Robert Kalaber.

A zatem jeszcze raz - Panie Trenerze, wszystkiego najlepszego "na Abrahama" od całej jastrzębskiej hokejowej rodziny!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ