Plaga kontuzji w ofensywie

 
2019-11-19

Ofensywę JKH GKS Jastrzębie dopadła plaga kontuzji. Kibice zdążyli już zauważyć, iż w naszych szeregach zabrakło w meczu z Lotosem PKH Gdańsk Jana Sołtysa, Jesse Rohtli, Artema Iossafova i Radosława Nalewajki. Niestety, szczególnie w przypadku dwóch pierwszych napastników ze sztabu medycznego dotarły bardzo złe wieści.

Pauzujący od kilkunastu dni Jan Sołtys będzie zmuszony poddać się operacji kolana, co wykluczy go z gry na co najmniej kilkanaście tygodni. Sympatycy talentu młodego jastrzębianina będą niestety musieli uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na jego powrót na taflę. Nieco lepiej, acz również niepokojąco, wygląda sytuacja ze stanem zdrowia Jesse Rohtli. Fin doznał urazu barku, a jego rozbrat z taflą trwać będzie co najmniej kilka tygodni. Wiele wskazuje na to, że w 2019 roku obaj zawodnicy nie pojawią się już w rozgrywkach.

W przypadku absencji Artema Iossafova i Radosława Nalewajki mamy na szczęście do czynienia z lżejszymi stłuczeniami i urazami. Obaj zawodnicy niebawem będą do dyspozycji trenera Roberta Kalabera. To jednak niestety nie wszystko, gdyż w rezultacie faulu ze strony zawodnika Lotosu PKH Gdańsk we wtorkowym meczu ucierpiał kolejny nasz napastnik Łukasz Nalewajka, który został odwieziony do szpitala. Na razie nie znamy szczegółowej diagnozy w jego przypadku.

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ