Kolejna bramka Wałęgi

 
2019-12-18

Kamil Wałęga po raz szósty wpisał się na listę strzelców podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata U20 w Kijowie. We wtorek napastnik JKH GKS Jastrzębie pokonał w 42. minucie meczu bramkarza Estonii, odzyskując tym samym prowadzenie dla biało-czerwonych, którzy ostatecznie wygrali 6:3 (2:1, 1:2, 3:0).

Obok Wałęgi w spotkaniu z Estończykami zagrał także bramkarz naszego klubu Maciej Miarka, a ponadto wśród asystujących był wychowanek JKH GKS Jastrzębie Jakub Blanik, który wziął udział w akcji na 5:3.

Po czterech kolejkach turnieju na Ukrainie Kamil Wałęga samodzielnie prowadzi w tabeli strzelców bramek z dorobkiem sześciu goli. Natomiast w punktacji kanadyjskiej nasz zawodnik zajmuje drugą lokatę (sześć bramek plus pięć asyst) ustępując koledze z reprezentacji Polski Jakubowi Lewandowskiemu (pięć goli plus osiem asyst).

W środę młodzi Polacy zakończą udział w kijowskich Mistrzostwach Świata pojedynkiem z Francją.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ