Zapraszamy na Ferie z Hokejem!

 
2020-01-07

Tego jeszcze nie było! JKH GKS Jastrzębie zaprasza wszystkich młodych ciałem i duchem kibiców do udziału w "Feriach z Hokejem", które będą miały miejsce w Galerii Zdrój! Widzimy się tam w sobotę, 11 stycznia oraz od kolejnego poniedziałku do piątku (13-17 stycznia). Wpadajcie i bawcie się z nami! Będzie się działo! Mamy duuużo nagród i gadżetów do rozdania!

W sobotę, 11 stycznia widzimy się w Galerii Zdrój w godz. 12:00-16:00. Tego dnia będziecie mogli tam spotkać m.in. Jakuba Gimińskiego, Ondreja Raszkę czy Davida Marka. Czekać na Was będzie fotobudka, ścianka selfie, bloki ćwiczeń, zdrowego żywienia, taneczny i warsztaty kreatywne. Nie zabraknie także naszych wspaniałych cheerleaderek. Ponadto każdy z Was będzie mógł osobiście unieść w górę zdobyty przez naszych hokeistów PGE Puchar Polski 2019/2020!

Szczegóły atrakcji przewidzianych na sobotę:

1. Blok ćwiczeń z Fitness Club & SPA ZAHIR. Klienci Galerii Zdrój będą mogli uczestniczyć w jumping fitness, fit ball i zajęciach jogi. ZAHIR zaoferuje także możliwość zapoznania się z ofertą klubu, w czym pomogą Wam Paulina Kulas i Jakub Gimiński (jako trener personalny). Ponadto będziecie mogli dokonać analizy składu ciała oraz skosztowania świeżo wyciskanych soków.

2. Blok zdrowego żywienia z Restauracją Stary Zdrój.

3. Blok taneczny z Explozją Tańca.

4. Warsztaty kreatywne:
- Filcowe haftowane breloczki do kluczy w kształcie kija hokejowego. Do każdego breloczka dołączymy zawieszkę z kółeczkiem do kluczy.
- Familijne Animacje Fabularyzowane - Sportowa Podróż Dookoła Świata! Przy dźwiękach z różnych stron świata odbędziemy wędrówkę szlakiem wielu dyscyplin sportowych. Poznamy ulubione sporty mieszkańców wszystkich kontynentów. Dowiemy się, w co grają najchętniej w Australii, jaki jest sport narodowy na Hawajach, czy na Antarktydzie odbywają się mecze i kiedy rozegrano pierwszy turniej hokeja. Będzie to pełna ekscytujących wyzwań sportowych podróż w czasie i przestrzeni. Czekają na Was zabawy w grupie rodzinnej, zadania sportowe do wykonania, animacyjne gry przestrzenne i olimpijskie łamigłówki. Sport ponad wszystko!
- Wielkoformatowy kolaż - kolorowanka z postaciami sportowców, a my oczywiście skupimy się na hokeistach! Wspólne stworzymy kolorową wyklejankę z możliwością dołączania energetycznych, zagrzewających do uprawiania sportu haseł.
- Pingwin Narciarz - uszyjemy przytulanki w formie bawełnianych poduszeczek-pingwinków z dołączonymi nartami wyciętymi ze sztywnego filcu.

5. Atrakcje JKH GKS Jastrzębie
- Konkurs strzelania do bramki z Ondrejem Raszką i Davidem Markiem.
- Hokejowy tor przeszkód.
- Pokaz trików przez zawodników JKH GKS Jastrzębie.
- Konkurs na zakładanie pełnego stroju hokejowego.
- Prezentacja pucharu PGE Puchar Polski (tak, będzie można zrobić sobie zdjęcie z trofeum!).
- Stoisko z gadżetami.
- Stoisko plastyczne i malowanie twarzy.


W poniedziałek, środę i piątek (czyli 13, 15 i 17 stycznia) spotykamy się w Galerii Zdrój w godz. 11:00-14:00. W te dni czekać na Was będą m.in. trenerzy JKH GKS Jastrzębie, którzy nauczą Was techniki operowania kijem hokejowym!

Szczegóły atrakcji przewidzianych na poniedziałek, środę i piątek:
- Blok ćwiczeń "na sucho" - technika operowania kijem hokejowym (drybling) - zajęcia prowadzone przez trenerów JKH GKS Jastrzębie.
- Hokejowy tor przeszkód.
- Blok ćwiczeń z systemem treningowym Hockey Revolution My Puzzle System.
- Występy cheerleaderek JKH GKS Jastrzębie.
- Warsztawy kreatywne (szczegóły - jak wyżej).
- Stoisko Fitness Club & Spa Zahir (szczegóły - jak wyżej).
- Stoisko plastyczne i malowanie twarzy.
- Stoisko z gadżetami JKH GKS Jastrzębie.


We wtorek i w czwartek (czyli 14 i 16 stycznia) spotykamy się w Galerii Zdrój również w godz. 11:00-14:00. Tym razem wraz z naszym partnerem Fitness Club & SPA ZAHIR zapraszamy m.in. na blok ćwiczeń fitness!

Szczegóły atrakcji przewidzianych na wtorek i czwartek:
- Blok ćwiczeń fitness z Fitness Club & SPA ZAHIR, które poprowadzą instruktorzy naszego partnera.
- Hokejowy tor przeszkód.
- Blok ćwiczeń z systemem treningowym Hockey Revolution My Puzzle System.
- Występy cheerleaderek JKH GKS Jastrzębie.
- Warsztawy kreatywne (szczegóły - jak wyżej)
- Stoisko Fitness Club & Spa Zahir (szczegóły - jak wyżej).
- Stoisko plastyczne i malowanie twarzy.
- Stoisko z gadżetami JKH GKS Jastrzębie.


WPADAJCIE I BAWCIE SIĘ RAZEM Z NAMI! NA FERIE Z HOKEJEM ZAPRASZAJĄ: JKH GKS JASTRZĘBIE, GALERIA ZDRÓJ, HIPERMARKET CARREFOUR, KLUB ZAHIR, RESTAURACJA STARY ZDRÓJ I EXPLOZJA TAŃCA.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ