Z Zagłębiem na szczycie I ligi

 
2020-01-10

Wszystkich kibiców jastrzębskiego hokeja, którzy odczuwają niedosyt ligowych spotkań na początku stycznia, zapraszamy w ten weekend na Jastor na pojedynki w I lidze! W niedzielę na jej szczycie rezerwy JKH GKS Jastrzębie podejmą Zagłębie Sosnowiec.

Wraz z początkiem 2020 roku rozgrywki I ligi znalazły się na finiszu. Przypomnijmy, że są one wstępem do Centralnej Ligi Juniorów i - tym samym - marcowych Mistrzostw Polski Juniorów.

W sobotę prowadzący w tabeli (51 pkt.) podopieczni trenera Zbigniewa Wróbla skrzyżują na Jastorze kije z zajmującą piąte miejsce Polonią Bytom (33 pkt.; początek spotkania o godz. 19:30), natomiast w niedzielny wieczór czeka nas hit sezonu zasadniczego z wiceliderem, Zagłębiem Sosnowiec (50 pkt.; początek meczu o godz. 20:00). W pierwszym meczu obu ekip w Sosnowcu 7:6 po dogrywce zwyciężyli rywale, a zatem jastrzębianie mają powody do żądzy rewanżu.

Na rozgrywki I ligi wstęp wolny. Zapraszamy!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ