PHL: Koniec sezonu!

 
2020-03-11

Polska Hokej Liga w porozumieniu z klubami, które miały w czwartek i piątek rozpocząć walkę w półfinałach fazy play-off, podjęła decyzję o zakończeniu sezonu 2019/2020. Władze rozgrywek opublikowały komunikat w tej sprawie w dniu 11 marca.

"Z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa, kierując się zaleceniami Premiera RP Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, władze Polskiej Hokej Ligi w porozumieniu z wszystkimi klubami uczestniczącym w półfinałach fazy play-off podjęły decyzję o zakończeniu rozgrywek w tym sezonie.

Decyzję podjęto jednogłośnie, kierując się odpowiedzialnością i troską o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz pozostałych uczestników rywalizacji.

O pozostałych ustaleniach dotyczących sezonu 2019/2020 poinformujemy w osobnym komunikacie".

Decyzja ta odnosi się nie tylko do półfinałów Polskiej Hokej Ligi, ale także dotyczy wszystkich rozgrywek dzieci i młodzieży.

Źródło: polskihokej.eu

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ