Konkurs wakacyjny

 
2020-06-28

Zapraszamy na Wakacyjną Zabawę z JKH GKS Jastrzębie, za sprawą której możecie podzielić się z innymi kibicami swoim urlopowym przeżyciem, a także wygrać wejściówkę na 25 meczów w przyszłym sezonie!

Zasada jest prosta: zrób najlepsze wakacyjne zdjęcie z udziałem dowolnego naszego gadżetu JKH GKS Jastrzębie. Zachęcamy Was do wysyłania fotografii z letnich wojaży, tych dalekich i tych bliskich, z czasu spędzonego nad morzem, jeziorem, w górach, na wsi lub w mieście (i to bez znaczenia czy w dużym, czy małym). Wyślij na e-mail: marketing@jkh.pl, a my je opublikujemy na naszym fanpage JKH GKS Jastrzębie. Zdjęcie, które zbierze najwięcej polubień wygrywa nagrodę! Zdjęcia można wysyłać do końca sierpnia, tj. 31.08.2020r.

Do wygrania jedna wejściówka na najbliższe 25 meczów PHL z udziałem kibiców. Dotyczy to części zasadniczej i play off w sezonie 2020/2021.

REGULAMIN wakacyjnej zabawy z JKH GKS:

1. Zabawa na najlepsze zdjęcie z wakacji 2020 trwa w terminie od 14 czerwca do 31 sierpnia 2020r. Zwycięzcę wyłonimy w pierwszym tygodniu września 2020 r. Zwycięzca może być tylko jeden.

2. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy kibice JKH.

3. Aby zostać uczestnikiem zabawy należy przesłać maksymalnie jedno zdjęcie z letnich wakacji 2020 roku z opisem czasu i miejsca ich wykonania oraz imieniem i nazwiskiem autora. Zdjęcia można nadsyłać do 31 sierpnia włącznie na e-mail: marketing@jkh.pl.

4. Nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z oświadczeniem, że praca jest autorstwa nadsyłającego i stanowi jego własność, a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiada wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.

5. Autor zezwala na publikację zdjęcia na fanpage na Facebooku: JKH GKS Jastrzębie.

6. Autor podając w treści zgłoszenia swoje dane osobowe zgadza się na ich przetwarzanie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Administratorem danych osobowych jest JKH GKS Jastrzębie, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, al. Jana Pawła II 6A, NIP 6331730959.

7. W konkursie głosować mogą osoby posiadające konto w serwisie Facebook. Internauci mogą oddać jeden głos na każde zdjęcie.

8. Zdjęcie, które uzyska największą ilość polubieni, wygrywa nagrodę: jedna wejściówka na najbliższe 25 domowych meczów hokeja na lodzie drużyny seniorskiej PHL na Lodowisku Jastor z udziałem kibiców. Dotyczy to części zasadniczej i play off w sezonie 2020/2021.

9. O sposobie odebrania nagrody zwycięzca zostanie poinformowany mailem po zakończeniu konkursu. Nagrodę będzie można odebrać wyłącznie osobiście w siedzibie Klubu – Lodowisko Jastor, Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6A.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu. Zmiany wprowadzone w regulaminie obowiązują od chwili umieszczenia go na fanpage na facebooku: JKH GKS Jastrzębie.

11. Organizatorem zabawy jest JKH GKS Jastrzębie, Jastrzębie-Zdrój (44-335), Al. Jana Pawła II 6A.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ