Biało-czerwony kwartet

 
2020-07-14

Czterech hokeistów JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie zawodników powołanych do reprezentacji Polski do lat dwudziestu oraz do lat osiemnastu. Selekcjonerzy postawili na Filipa Garsztkę, Marcina Płachetkę, Dawida Wróblewskiego i Wojciecha Zająca.

Filip Garsztka, Macin Płachetka (na zdjęciu) i Dawid Wróblewski zyskali uznanie Artura Ślusarczyka z kadry U20, za sprawą czego wezmą udział w sierpniowym zgrupowaniu w Warszawie i Tychach. W jego ramach biało-czerwoni wezmą udział w badaniach diagnostycznych w stołecznym Instytucie Sportu PIB oraz będą trenować w Tychach.

Z kolei Wojciech Zając będzie naszym "jedynakiem" w kadrze U18 trenera Łukasza Sokoła, która 26 lipca rozpocznie zgrupowanie w Warszawie. Tu również zawodnicy przejdą badania, a następnie potrenują w Centralnym Ośrodku Sportu w stolicy.

Źródło: polskihokej.eu

 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ