Jastor w ogniu treningów

 
2020-07-23

Od poniedziałku hokeiści JKH GKS Jastrzębie pracują nad formą w ramach jednego z ostatnich etapów przygotowań do sezonu 2020/21. Myliłby się jednak ten, kto sądzi, iż w pierwszym tygodniu zajęć po krótkich urlopach trenerzy pozwalają zawodnikom na nieco luzu. Wręcz przeciwnie - Rafał Bernacki i Petr Bolek wyciskają ze swoich podopiecznych siódme poty!

Jak widzimy na załączonych zdjęciach, nasz zespół rzeczywiście nie odpuszcza. Przypomnijmy zarazem, że wobec nieobecności przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji Polski trenera Roberta Kalabera zajęcia prowadzi wspomniany II trener Rafał Bernacki. - Trenerzy spędzili wspólnie wiele godzin, opracowując plan treningów i przygotowań. Jak można zobaczyć na naszym lodowisku, chłopcy trenują na pełnych obrotach - mówi dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie Leszek Laszkiewicz.

Trzeba również pamiętać, że trener Rafał Bernacki dysponuje bardzo dobrym doświadczeniem. Współpraca między naszymi trenerami układa się naprawdę świetnie. Wszystko idzie zgodnie planem, dlatego o przygotowania naszej drużyny do sezonu jestem całkowicie spokojny - zapewnia Laszkiewicz.
 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ