Błyskawiczna reakcja klubu

 
2020-08-03

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje, iż w związku z podejrzeniem wykrycia wirusa COVID-19 u jednego z naszych hokeistów podjęte zostały wszelkie możliwe kroki w celu zapewnienia opieki medycznej wszystkim przedstawicielom JKH GKS Jastrzębie. Zawodnicy, trenerzy i pracownicy klubu mają już za sobą testy na obecność koronawirusa, które z wyłącznej inicjatywy naszego klubu odbyły się w poniedziałkowy poranek.

Natychmiastowe i stosowne do zaistniałego zagrożenia działania Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie są reakcją na zaniedbania organizatorów niedawnego zgrupowania reprezentacji Polski. Wyniki testów, którym poddani zostali wszyscy przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie, poznamy najpóźniej we wtorek, 4 sierpnia. Wówczas władze naszego klubu podejmą dalsze decyzje w tej sprawie.

Jednocześnie zarząd JKH GKS Jastrzębie zapewnia, iż u żadnego z zawodników i trenerów naszego klubu nie występują poważne objawy zarażenia, a wszystkie poddane testom osoby czują się dobrze. Podkreślamy, iż nasz klub zachowuje wszelkie zabezpieczenia sanitarne, które zalecane są przez stosowne instytucje.

Z wyżej wymienionych powodów na chwilę obecną odwołane są treningi w ramach przygotowań do sezonu 2020/2021, a wszyscy zawodnicy zostali poddani izolacji domowej. Jako JKH GKS Jastrzębie wyrażamy przy tym nadzieję, iż nasz zespół będzie mógł jak najszybciej powrócić do zajęć.

 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ