Bądźcie ''piątą piątką''!

 
2020-08-26

Klub Kibica JKH GKS Jastrzębie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby wstąpić w szeregi najbardziej zagorzałych sympatyków jastrzębskiego hokeja. - Wiek nie ma znaczenia! Ważna jest pasja i zaangażowanie w doping! Nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas, aby wspólnie stworzyć wyjątkowy klimat na każdym meczu - zachęca nasz Klub Kibica.

- Nowym członkom gwarantujemy koszulki Klubu Kibica, obecnym - emocje na wysokim poziomie, a także - jak wirus pozwoli - spotkania z zawodnikami, podobnie jak w latach ubiegłych. Ze względu na specyficzną sytuację i długość sezonu, członkowie naszego Klubu Kibica mogą nabyć karnety w cenie 150 zł (dorośli) i 100 zł (młodzież ucząca się). Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie mecze ligowe, jak również na fazę play-off - informują władze Klubu Kibica JKH GKS Jastrzębie.

My również zachęcamy do głośnego i zorganizowanego wspierania naszych zawodników. Wielokrotnie już wszyscy członkowie naszej ekipy, tak trenerzy, jak i hokeiści, podkreślali wagę wspaniałego dopingu z trybun!

Bądźcie... "piątą piątką" JKH GKS Jastrzębie! Hej, Hej JASTRZĘBIE!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ